Tere tulemast minu kodulehele!

Fotograafia on minu süvenev kirg olnud tänaseks 4 aastat. Aja jooksul tuli taipamine, et pildistamine on just see, millega soovin oma teed jätkata. Tänaseks tegutsen vabakutselise fotograafina ning olen õnnelik ja tänulik, et mul on võimalus tegeleda sellega, mis kõige rohkem hinge toidab. Selle teekonna jooksul olen pildistanud palju erinevaid žanre (kinnisvara, tootefoto, portree, buduaar/akt, üritused, perefotod). 

Mulle öeldaksi tihti, et minuga on väga mugav ning pingevaba pildistada ning ma pidavat looma rahuliku õhkkonna. Ma ei ole kindlasti see fotograaf, kes sunnib klienti naeratama. Kui see emotsioon tuleb sundimatult, siis püüan selle ka pildile. Mulle on oluline, et Sa tunneks end pildistamisel võimalikult mugavalt. 

Kui Sa tegeled mõne ägeda hobiga, siis anna ka sellest mulle eelnevalt julgelt teada. Ehk saame pildistamise just Sinu hobiga siduda ning piltidega lugu jutustada. See kehtib ka paaride ning ühiste huvide puhul. Mulle meeldib pildistada inimesi tegevuses. Just nii saab kõige siiramaid emotsioone.

Olen avatud alati uuteks projektideks. Kirjuta või helista ning räägi  mulle oma ideest! Pildistamiseni!

Ivar

Using Format