Tere tulemast minu kodulehele!


Minu nimi on Ivar Sestakov, professionaalne portree- ja pulmafotograaf Tallinnast. Olen spetsialiseerunud ajatute piltide loomisele ja keskendun sellele, et jäädvustada klientide sügavamat ning siirast olemust. Sageli lisan sessioonidele ka kerge fashion noodi, et tulemus saaks veelgi unikaalsem.

Senise karjääri jooksul olen pildistanud paljusid pulmasid ning lugematuid portreesid. Ma annan igal sessioonil endast maksimumi. Enne igat pildistamist tekib minu sisse meeldiv ärevus - justkui läheksin taas esimest korda pildistama. See on hea tunne ja paneb rohkem pingutama. Usun, et kui see tunne kaob, siis pole enam jäänud palju kirge.

Väljaspool fotograafiat armastan ma reisida ja avastada uusi kohti, eriti Eesti maapiirkondades, kus on nii palju ilusat loodust.

Kui olete huvitatud  fotosessiooni broneerimisest, siis ärge kartke minuga ühendust võtta. Ootan huviga teiega suhtlemist ja ilusate hetkede loomist!


Welcome to my online portfolio! 

My name is Ivar Sestakov, and I'm a professional portrait and wedding photographer based in Tallinn, Estonia. I'm passionate about capturing the unique beauty of every individual, and I specialize in creating elegant and timeless portraits that showcase my clients' personalities and essence.

I've had the privilege of working with a diverse range of clients, from families and couples to business professionals and artists. My photography sessions are personalized and unforgettable, and I'm committed to delivering stunning and memorable images that exceed your expectations.

When I'm not behind the camera, I enjoy exploring Estonia's countryside and spending time with my family and friends. 

If you're interested in learning more about my work or booking a session, please don't hesitate to contact me.

I look forward to hearing from you and creating beautiful portraits or wedding photos that you will treasure for a lifetime.Contact me for booking.

Using Format