Portree/peresessioon 60 min - 200 EUR

Sobib pildistamiseks kliendi juures, õues või stuudios (lisandub fotostuudio rendihind).

Võib tulla ka mitmekesi (kuni 6 inimest).

30 järeltöötlusega pildifaili.


Kodune peresessioon - 800 EUR

Tulen teie koju ja veedan teiega aega täpselt nii kaua kuniks saan jäädvustatud parimad hetked ja emotsioonid. Hea oleks kui selleks päevaks ei oleks teil kusagile kella peale minekut. Nii saame rahulikus ning pingevabas rütmis pildistada.

Kodune fotosessioon on väga mugav eelkõige seetõttu, et teie ise tunnete end koduses keskkonnas kõige vabamalt. Lisaks on igas majapidamises alati palju aksessuaare, mida saab pildistamisel kasutada.

Me ei pea tingimata veetma päeva tubaselt vaid saame vahepeal jalutada (või sõita) ka kusagile lähedal asuvasse parki või mujale teile armsaks saanud kohta.


*Koduse peresessiooniga saate mälestuseks ka kauni fotoraamatu töödeldud piltidega. Muidugi ka galerii digifailidega (umbes 50 pilti). 


Miks?


Seepärast, et lapsed kasvavad hetkega suuremaks. Üks silmapilk veel ja nad on juba koolis, siis juba ülikoolis ja üsna peagi olete te juba vanavanemad. 

Inimesed kulutavad palju raha asjade peale, millel tegelikult suuremat väärtust ei ole. Asjad aga kipuvad vananema, kaduma, purunema. Sageli ostetakse uus ja uhkem. Selles ei ole ka midagi halba. Tuleb tarbida nii, et tunneksid end õnnelikuna. 

Tegelikult ei tahtnud ma üldse moraali lugeda asjade ostmise ja tarbimise üle vaid pigem juhtida tähelepanu sellele, et kõige parem investeering on siiski endasse ning enda lähedastesse inimestesse. Fotod on kindlasti üks investeering, mille väärtus ajaga aina kasvab. See, mis tundub täna iseenesest mõistetav ja käega katsutav võib aastatega muutuda. Võtke näiteks endast 10 aastat tagasi tehtud pildid ja ma olen kindel, et teile meenuvad koheselt need emotsioonid, mis just selle antud hetkega kaasnesid.

Te ei kahetse seda otsust mitte kunagi!


Millal?


Praegu! 

Või siis kui tunnete, et on õige hetk. Ja õige hetk ongi alati praegu. Isegi siis kui see on tulevikus. 

Koduse sessiooni osas ei ole vahet, kas hommikul, päeval või õhtul. Arvestama peaks aga sellega, et ruumis oleks piisavalt valgust. Suvisel ajal on seega ajaaken pikem ja talvel lühem.

Pulmad:

Pakett 1 -  500 eur

Ilupildid. Sisaldab kuni 2 tundi pildistamist ning 40 töödeldud digifaili.

Privaatne sessioon sobib hästi paaridele, kes soovivad oma abielu alguse ilusaid hetki jäädvustada kahekesi ning privaatsemalt.

Pildistada võime kas pulmapäeval või ka mõnel muul sobival päeval. Valime koos kena ja huvitava asukoha, paneme plaani paika ning püüame kõik siirad emotsioonid pildile.


Pakett 2 - 800 eur

Sisaldab kuni 5 tundi pildistamist (tseremoonia, ilupildid, grupipildid).

Umbes 200 töödeldud digifaili.


Pakett 3 - 1200 EUR

9h pildistamist. Sobib paaridele, kes soovivad hommiku ainult teineteise seltsis veeta. Tulen kohale päeval teile sobival ajal kui te olete juba sätitud ja valmis.

300-400 töödeldud digifaili.


Pakett 4 - 1500 eur

Veedan teiega kogu päeva hommikust kuni südaööni välja. Püüan pildile kõik päeva sündmused alates ettevalmistustest. 

Ca 400-500 töödeldud pildifaili ning lisaks fotoraamat meenutamaks teie erilist päeva.
Lisatund 150 eur alates südaööst.


*Pulmapiltide ooteaeg on kuni 2 kuud.

Üritused - Esimene tund 150 eur, iga järgmine tund 100 eur*Pildistan Tallinnas. Kui soovite sessiooni mujal, lisandub hinnale 0.25 EUR/km.

Using Format